Mikrotem Network Marketing Sistemi

Ekim 7, 2022 - 11:04
Ekim 8, 2022 - 03:22
 0
Mikrotem Network Marketing Sistemi
Mikrotem Network Marketing Sistemi

2004 yılında faaliyete geçen Mikrotem, kendisini Türkiye'nin ilk yerli network marketing firması olarak tanımlıyor. Şirket, bitkisel, doğal içerikli ve tatmin garantili ürünler sunuyor. Yalnızca bugün için değil, gelecek nesiller içinde sağlıklı temizlik ve kozmetik malzemeleri üretiyor. Mikrotem, 17 yılı aşkın süredir İzmir'deki fabrikasında %100 yerli üretim yapmaktadır. Hem merkez ofisi hem de değerli temsilcileri aracılığı ile ülkemizin her yerine kaliteyi ulaştırmaktadır. Eğer sizlerde “insana ve doğaya saygılı ürünler” üretmenin ayrıcalığını ve mutluluğunu hissetmek istiyorsanız Mikrotem network marketing sistemi içerisine dahil olabilirsiniz.

Mikrotem Network Marketing Sistemi Kayıt

Mikrotem network marketing sistemi içerisine dahil olmak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Danışma hattının numarası 0850 532 2004 olarak bilinmektedir. İlgili numara üzerinden yetkililere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmanın resmi web adresi ise https://www.mikrotem.com.tr/ şeklindedir. Bu link üzerinden anasayfaya erişerek sağ üst köşedeki mavin renkte bulunan ''Temsilci girişi'' butonuna basabilirsiniz. Tabi öncesinde kaydolmanız gerekiyor. Üyelik işlemleri en fazla 1-2 dakikanızı alacaktır. http://mikrotemonline.com/temsilci/uyelik.php bağlantısı üzerinden temsilci formunu doldurabilirsiniz. Bunun yanında info@mikrotem.com.tr elektronik posta adresinden de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ek olarak anasayfanımn sağ alt bölümünde whatsapp hatı bulunur. Whatsapp butonuna tıklayarak temsilci başvurusunda bulunabilirsiniz. Şirket, girişimciler için oldukça fazla iletişim alternatifi sunuyor.

Mikrotem Network Marketing Sistemi Nasıl Çalışır?

Mikrotem network marketing sistemi klasik bir işleyişe sahiptir. Temsilciler ürünleri indirimli fiyatlardan satın alırlar. Ardından sosyal medyadan ya da doğrudan satış yöntemiyle müşterilerle buluştururlar. Almış oldukları indirimli ürünlere kar payı koyarak kazanç elde ederler. Mikrotem ürünleri son derece popüler olduğu için satışı da kolay oluyor. Temizlik ve kozmetik alanında girişim yapmak istiyorsanız denemenizi tavsiye ederiz.

Mikrotem, network marketing alanında ilk Türk firması olmakla beraber çok kazandıran yapısıyla temsilcilerine ayrıcalıklar sunmaktadır. Ayrıca promosyonlarla temsilcilere ayrı bir ek gelir sağlanmaktadır. Şirket, temizlik ve kozmetik alanında ses getiren bir hizmet sunuyor. Girişimciler tarafından firmaya gösterilen ilgi de günden güne artıyor. Sizde binlerce temsilcinin yer aldığı bu büyük aileye dahil olabilirsiniz.