Misedor Network Marketing Sistemi

Ekim 6, 2022 - 15:39
Ekim 6, 2022 - 16:16
 0
Misedor Network Marketing Sistemi
Misedor Network Marketing Sistemi

Misedor markası, Akerman Temizlik Kozmetik San.Tic Ltd. Şti. bünyesinde faaliyete geçmiştir. 2007 yılında %100 Türk sermayesi ile temelleri atılmıştır. Ek olarak üretimini de Türkiye sınırları içerisinde yapmaktadır. Misedor network marketing sistemi ile satılan tüm ürünler özel formülasyona, üretim ve sunuma sahiptir. Şirket, ürünleri müşterilere ulaştırma konusunda çağın en hızlı ve güvenilir kargo ve firmaları ile çalışmaktadır. Temizlik ve bakım ürünleri, tüketicilere titizlikle teslim edilir. Markayı özel kılan en önemli noktalar ise insan sağlığına ve çevreye duyarlı olmasıdır. Hesaplı bir alışveriş yapmak isteyen tüketicilerin ilk tercihlerinden biri genellikle bu marka oluyor.

Misedor, alanında uzman ekibiyle dünya standartlarında hizmet sunuyor. Verdiği özel hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratmayı başarıyor. Şirket, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir ve bu yolda emin adımlarla yürümektedir. Misedor, tüm kullanıcılarla kalite ve güven ekseninde buluşmaktadır. Girişimciler ile birlikte dahada ileriye gitmeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda azimle çalışmaktadır. Herkesin bildiği üzere temizlik ve kozmetik pazarı devasa bir işlem hacmine sahip. Yediden yetmişe milyonlarca birey bu ürünleri satın alıyor ve ilgi duyuyor. Misedor network marketing sistemi içerisine dahil olan girişimciler, doğrudan satış yaparak bu pazardan pay alabiliyorlar. Peki, şirketin network ağı nasıl çalışıyor? Şimdi ayrıntılara geçelim.

Misedor Network Marketing Sistemi Nasıl Çalışır?

Misedor network marketing sistemi içerisinde yer alabilmek için herhangi bir aktif girişimcinin referans numarası ile kaydolmanız gerekmektedir. Üyelik işlemleri sizlere iş teklif eden aktif girişimciler tarafından yapılabilir. Dilerseniz sizlerde internet adresi üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Sisteme kaydolmanızın ardından sizlerde aktif girişimci olarak adlandırılırsınız. Peki, ne gibi avantajlara sahip olacaksınız? Kendi grubunuzu kurabilir, ürün alabilir ve kar payınızı üzerine koyarak satabilirsiniz. Kaydolduktan sonra öncelikle anlaşmalı bankalardan bir hesap açtırmanız gerekiyor. Çünkü Misedor işlemlerinizi bu hesaplardan yürüteceksiniz. Sipariş ettiğiniz ürün kolileri şirket tarafından kargo ile kağınıza kadar getirilir. Tüm şartları yerine getirdiyseniz artık sizlerde Misedor aktif girişimcisi olmuşsunuz demektir. 

Şirketin resmi web adresi https://www.misedor.com.tr/ olarak bilinmektedir. Danışma hattı numarası ise 0212 421 13 11 şeklindedir. Danışma hattına hafta içi hergün saat 09:00-18:00 arasında ulaşabilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için hiç çekinmeden arayabilirsiniz.