Poxy Network Marketing Sistemi

Ekim 13, 2022 - 07:12
Ekim 14, 2022 - 09:27
 0
Poxy Network Marketing Sistemi
Poxy Network Marketing Sistemi

Poxy, %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Şirket, tamamen yerli sermaye ile kuruldu. Ayrıca marka, aydın ticaret odasına kayıtlıdır. Ürettiği kaliteli ürünler içerisinde doğaya ve insan sağlığına zarar veren kimyasallar bulunmuyor. Poxy, Poxy Temizlik Kozmetik İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.'nin tescilli bir markası olarak faaliyet gösteriyor. Ayrıca temizlik ürünlerinin HELAL sertifikasına sahip olduğu belirtiliyor. Aktarılan bilgilere göre ürünlerin MSDS raporları mevcut. Ek olarak TS EN ISO 9001, TS OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 22716 kalite belgeleri yer alıyor. Satışa sunulan ürünler içerisinde organik kimyasallar var. Şirket tarafından paylaşılan bilgilere göre ürünler konsantredir ve aile bütçenizi korur.

Poxy network marketing sistemi içerisine dahil olduğunuz ilk yapmanız gereken ürün kataloğu, marketing kataloğu ve product catalogue'u incelemektir. Burada ürünleri tanıyabilir, fiyatlar hakkında bilgi edinebilir ve satış gerçekleştirirken daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Şirlet, network ağına katılan tüm temsilcilere büyük avantaj sağlıyor. Şimdi bu avantajlara yakından bir göz atalım.

Poxy Network Marketing Sistemi Nasıl Çalışır?

Kendi işinizin patronu olup bağımsız bir girişimci olarak hizmet vermeye karar verdikten sonra sizleri 5 farklı kazanç yöntemi bekliyor. Bu yöntemler şunlardır:

  1. SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİ %20 İNDİRİMLİ ALARAK KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.
  2. KENDİ ALIŞVERİŞLERİNİZDEN PRİM KAZANIRSINIZ.
  3. OLUŞTURDUĞUNUZ ALT EKİP VE ORGANİZASYONUNUZUN ALIŞVERİŞLERİNDEN PRİM KAZANIRSINIZ.
  4. AYLIK ŞİRKET KAMPANYALARINDAN FAYDALANIR, AYRICA KAMPANYALI ÜRÜNLERDEN ALARAK DAHA FAZLA KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.
  5. EKİBİNİZDEN LİDER BAYİLER OLUŞTURARAK LİDERLİK PRİMLERİ KAZANIRSINIZ.

Tüm bunların yanında Poxy network marketing sistemi içerisinde liderlik primi bulunur. Bayi yöneticileri, kendi ekiplerinden liderlik primi alabilmek için 4000 TL ciro üretmeleri gerekir. Ayrıca aktiflik için 150 TL alışveriş ya da 2 yeni aktif üye kaydı gerekiyor. 

Hiç vakit kaybetmeden sisteme dahil olmak istiyorsanız 0 850 850 76 99 nolu müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Bunun yanında 0 532 238 20 03 nolu whatsapp hattından da yetkililere ulaşabilirsiniz. Şirketin resmi elektornik posta adresi poxy@poxy.com.tr olarak bilinmektedir. Merkez ofisi Aydın'da bulunuyor. Fabrika ise İstanbul/Pendik'tedir. Firmanın resmi web sitesi ise https://www.poxymarketing.com/ olarak kayıtlara geçmiştir.