Siberian Wellness Network Marketing Sistemi

Ekim 19, 2022 - 04:02
Ekim 19, 2022 - 15:31
 1
Siberian Wellness Network Marketing Sistemi
Siberian Wellness Network Marketing Sistemi

Siberian Wellness 25 yılı aşkın süredir dünyayı daha iyi bir hale getirmek için çalışıyor. Sadece yeniliklere ayak uydurmaya değil, aynı zamanda sektörün öncülerinden biri olmaya çalışıyor. Firma, alanında deneyimli bir ekibe sahip. Küresel çapta binlerce katılımcıyla birlikte her geçen gün büyümeye devam ediyor. Siberian Wellness ürünleri 60'dan fazla ülkede satılıyor. Şirket, sağlık, güzellik ve aktif yaşam tarzı için benzersiz formüller sunuyor. Ek olarak 50'den fazla ürün ödülü aldığını belirtmekte de fayda var. Firma, spora, güzelliğe, canlı ve bilinçli yaşama odaklanmaktadır. Yaş ve ikamet yeri firma için önemli değil. Burada önemli olan her tüketicinin ve danışmanın ortak değerleri paylaşmasıdır. 

Siberian Wellness'ın birincil hedefi, teknolojiye ve ekonomik kalkınmaya karşı sorumlu bir tutum kültürünü teşvik etmektir. O nedenle geleceğe yatırım yapıyorlar. Birbirinden güzel güzellik ve sağlık için ürünlerini piyasaya sürüyor ve küresel çapta milyonlarca insanın kendilerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyorlar. Siberian Wellness network marketing sistemi içerisine dahil olduğunuzda son derece geniş bir müşteri portföyünüz olduğunu bilmeniz lazım. Yani satış konusunda diğer girişimcilere kıyasla çok daha fazla avantajlısınız. Peki, bu doğrudan satış ağı nasıl çalışıyor? Şimdi ayrıntılara geçelim.

Siberian Wellness Network Marketing Sistemi Nasıl Çalışır?

Siberian Wellness'ın üretim birimi Sibirya'da bulunmaktadır. Tesis, çevre dostu ve modern ekipmanlarla donatılmıştır. Çevre kirliliğini minimum seviyeye indirmek için üretim hatlarına kurulan çok aşamalı su ve hava filtreleme sistemleri kullanılıyor. Firmanın ürünleri sülfatlar, ftalatlar, parabenler ve diğer potansiyel olarak tehlikeli maddeler içermez. Yani satışını gerçekleştireceğiniz tüm ürünler sağlıklıdır. 

Siberian Wellness network marketing sistemi içerisine dahil olduğunuzda A kalite ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şirketin ürünlerini çevrenize tavsiye etmektir. Burada bir iş ekibi de oluşturabilirsiniz. Her ay ekibinizin satın alma işlemlerinden %25 indirim elde edebilirsiniz. Ayrıca ekibinizin satış hacmindende %5-10 seviyelerinde kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Şirketin resmi web adresi https://tr.siberianhealth.com/tr/olarak bilinmektedir. Hafta içi : 08:00-20:00, hafta sonu : 10:00-19:00 saatleri arasında +90 (850) 305 37 87 bolu müşteri hizmetleri hattını arayarak üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.