Trabzonspor Sportif Yatırım - TSPOR -

Trabzonspor Sportif Yatırım - TSPOR -

Ekim 9, 2022 - 17:31
Ekim 10, 2022 - 05:23
 3
Trabzonspor Sportif Yatırım - TSPOR -

1967 senesinin 2 Ağustos tarihinde ülkemizin Trabzon isimli şehrinde kurulmakta olan spor kulübü, genel olarak futbol takımıyla tanınmakta ve profesyonel futbol liglerin tarihinde şampiyon olmakta olan 6 adet kulüpten biri olarak karşımıza gelmektedir. Futbol ligi tarihinde şampiyon olmayı başaran ilk Anadolu kulübü olan Trabzonspor isimli takımın başkanlığını ise Ahmet Ağaoğlu isimli yönetici sağlamaktadır.

Trabzonspor isimli sportif yatırımlar yapmakta olan firma, futbol isimli sporun yanı sıra; eskrim, e-spor, voleybol, atıcılık, boks, judo, masa tenisi, atletizm ve basketbol gibi spor dallarında da hizmet vermeyi başarmaktadır.

Trabzonspor Sportif Yatırım Yönetim Kurulunda Kimler Var?

Trabzonspor Sportif Yatırım isimli şirket bünyesinde alanında uzman, sektörde yıllardır hizmet vermekte olan ve eğitimi bulunan kişiler tarafından yönetilmekte ve ilgili kararlar alınabilmektedir. Firma bünyesinde bulunan yöneticileri genel olarak belirtmek gerekirse;

Yönetim Kurulu Başkanı: Ahmet Ali AĞAOĞLU

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Ertuğrul DOĞAN

Yönetim Kurulu Üyeleri: Ömer SAĞIROĞLU, Şenol KAYNAR, Mahmut MEMİŞOĞLU

Genel Müdür: Sinan ZENGİN

Trabzonspor Sportif Yatırım Hangi Yılda Kuruldu?

Trabzonspor Sportif Yatırım, 2 Ağustos 1967 senesinde Trabzon merkezli olarak kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

Trabzonspor Sportif Yatırım Hangi Şehirde Bulunmaktadır?

Trabzonspor Sportif Yatırım, Trabzon merkezli olarak kurulmuş olup, 2 Ağustos 1967 senesinden beri başarılı bir şekilde spor takımlarını yönetmektedir.

Trabzonspor Sportif Yatırım Özelleştirildi Mi?

Trabzonspor Sportif Yatırım ve bu şirkete bağlı olan spor takımları kurulduğu andan itibaren özel firmalar olması nedeniyle sonradan yapılabilecek herhangi bir özelleştirme işlemi bulunmamaktadır.

Trabzonspor Sportif Yatırım Borsa İstanbul'da Nasıl Bulunur?

Trabzonspor Sportif Yatırım isimli şirkete ait hisse kağıtlarına dair tüm bilgileri "TSPOR" olarak yapacağınız arama yardımı ile bulabilir ve tüm değerlerini başarılı bir şekilde görebilirsiniz. Yapacağınız arama ile birlikte; hisse kağıtlarına ait bilgileri, hisse kağıtlarının alt ve üst tutarlarını, hisse kağıtlarının bulunduğu değer aralıkları ve yatırımcıların yapmış olduğu yorumları başarılı bir şekilde görmeniz mümkün olabilmektedir.

 Trabzonspor Sportif Yatırım Temettü Veriyor Mu?

Trabzonspor Sportif Yatırım isimli şirket yılın belirli dönemlerinde tüm yatırımcılarına bir takım temettü ödemeleri yapmaktadır. Temettü ödeme tarihi ve ödeme tutarları firma tarafından yılın belirli dönemlerinde paylaşılmakta ve yayınlanmaktadır.

Trabzonspor Sportif Yatırım Ne Kadar Temettü Veriyor?

Trabzonspor Sportif Yatırım tarafından verilecek temettü ödemeleri genel olarak firma tarafından yıllık olarak belirlenmektedir. Sizlerde bu tür ödemelerin tutarını öğrenmek amacıyla firmanın ilgili hisse sayfasını takip edebilirsiniz.

Trabzonspor Sportif Yatırım Faaliyet Alanı Nedir?

Trabzonspor Sportif Yatırım isimli firmasının faaliyet alanı olarak karşımıza birden fazla kategori çıkabilmektedir. İlgili firmanın faaliyet alanları arasında; Eğitim sektörü, Sağlık sektörü, Spor sektörü, Spor faaliyetleri sektörü, oyun faaliyetleri sektörü ve sosyal hizmetler sektörü gibi sektörlerde başarılı bir şekilde hizmet vermekte ve hizmetleri sunabilmektedir.

Trabzonspor Sportif Yatırım Halka Arz Tarihi Nedir?

Trabzonspor Sportif Yatırım isimli firmanın halka arz tarihi olarak 10/04/2005 tarihi bilinmekte ve karşımıza çıkmaktadır. Bu tarihten itibaren ilgili firma halka arz edilmiş ve Borsa İstanbul üzerinde hisse alım ve satım işlemleri başarılı şekilde sağlanabilmektedir.